strona internetowa sggw
Zrealizowanie projektu portalu internetowego dla Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie - SGGW
Koncepcja, projekt oraz wdrożenie portalu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Projekt został wykonany, na zlecenie Agencji Brand Consult.
Głównym założeniem dla portalu, było posegregowanie oraz łatwy dostęp do informacji, na których portal się opiera. Rozdzielenie treści na grupy docelowe, umożliwia łatwiejsze dopasowanie treści dla osób odwiedzających. Dzięki temu, użytkownik ma możliwość wyświetlenia na stronie, tylko interesujących go informacji.
Dodatkowym ułatwieniem, jest dodanie 6 różnych rodzajów stopek, które posiadają posegregowane linki oraz dane kontaktowe, dla danej grupy docelowej.
Serwis posiada rozwinięty system do zarządzania aktualnościami z możliwościa przypisywania ich do grup oraz kategorii.

W serwisie, istnieje także możliwość zaawansowanego wyszukiwania postów, ze względu na datę publikacji, grupę do której jest skierowana, a także kategorię, w której się znajduje.
Strona główna, zawiera wszystkie potrzebne informacje, bez potrzeby ich zbędnego szukania. Całość dopełnia, zaawansowana wyszukiwarka, dostępna z poziomu nagłówka na każdej ze stron.

Rozbudowany został dział, z przeznaczeniem dla mediów. Dziennikarze odwiedzający stronę, mogą w łatwy sposób zobaczyć podgląd zdjęć z wydarzeniami oraz pobrać archiwum plików z przeznaczeniem do druku.
Do serwisu została dodana wyszukiwarka pracowników, za pomocą której w łatwy sposób można odnaleźć wykładowcę albo specjalistę w danej branży.

Wizerunek uczelni zyskał na nowoczesności.

sggw1